دکتر محمدرضا انصاری

در این زمان بحرانی کسب و کار، مراقب مسکن هایی که دردتان را کمتر می کند باشید!!!

در این زمان بحرانی کسب و کار، مراقب مسکن هایی که دردتان را کمتر می کند باشید!!!

هیچ مسکنی درمان نمی کند فقط درد را کمتر می کند! چه بسا باعث شود منشاء درد انقدر گسترش یابد که شما را از پای در بیاورد و دیگر زمانی برای درمان باقی نماند!

در این برهه حساس از کسب و کار بسیار مراقب باشید چراکه عدم وجود زیرساخت های اساسی در کسب و کارهای ایرانی سبب شده است، امروز فروش و جریان نقدینگی بسیاری از آنها دچار بحران شود و اگر از مسکن های مقطعی بهره بگیرید فقط می تواند کمی دردتان را در کوتاه مدت کمتر کند! اما نمی تواند کسب و کارتان را بهبود بخشد!

در چنین بازارهای متلاطمی که آزمون و خطا می تواند تبعات جبران ناپذیری داشته باشد، مشخص می شود کدام کسب و کارها اصولی پیش رفته اند و کدامیک در جریان موج ها، رشدهای فریبنده کسب کرده اند و به خود غره شده اند! در دریای آرام همه ناخدای خوبی هستند مهم است که در دریای طوفانی کشتی را سلامت به ساحل برسانید!

اگر کسب و کار شما امروز دچار بحران های افسارگسیخته است و نمی دانید باید چه کار کنید تا از این وضعیت رهایی یابید، بهتر است به مدیران و مشاوران مارکتینگ، مالی، لجستیک، تولید و تحقیق و توسعه خود نگاهی عمیق تر بیندازید و به انتخاب های خود منتقدانه بنگرید! شاید هم بهتر است به خودتان به عنوان صاحب، مدیر عامل و یا سکان دار اصلی کسب و کار نگاهی ژرف بیندازید و ببینید آیا در جایگاه درستی نشسته اید یا خیر؟! این نگرش بسیار دردآور و چالش برانگیز است اما می تواند حال کسب و کارتان را بهتر کند و به جای بهره گیری از مسکن های موقت، راهکارهای درمانی و بهبود را به ارمغان می آورد!

امروز اهمیت داشتن یک هیئت مدیره و اتاق فکر هوشمند، متخصص و کاربلد بیش از هر زمان دیگری محرز است!

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

در این زمان بحرانی کسب و کار، مراقب مسکن هایی که دردتان را کمتر می کند باشید!!!

نوع مطلب : رایگان

550بار از این موضوع بازدید شده است

2 نفر این موضوع را پسندیده اند

0 دیدگاه برای این موضوع ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *